MB-C100

MB-C100: WYSOKA WYDAJNOŚĆ I EFEKTYWNOŚĆ

Model MB-C100 jest najlepszym wyborem do masowej produkcji betonu na każdym placu budowy. Łącząc trwałość, wydajność i możliwość magazynowania kruszywa stacjonarnych węzłów betoniarskich z elastycznością kompaktowej konstrukcji jest niezrównanym rozwiązaniem dla każdego profesjonalisty poszukującego możliwości produkcji betonu na tymczasowych placach budowy. Instalacja wymaga minimalnych fundamentów i przestrzeni, co obniża koszty operacyjne oraz wprowadza mobilność i elastyczność na nowy poziom. MB-C100 jest doskonałym rozwiązaniem dla ciasnych obszarów budowy. W pełni ocynkowana modułowa główna konstrukcja, umożliwia łatwy transport w kontenerach 40 calowych i doskonałą ochronę przed rdzą dla długiej żywotności.

meka_8289_big

ZALETY MB-C100

OCYNKOWANE OGNIOWO SZTYWNE I WYTRZYMAŁE RAMY
Całkowicie ocynkowana, ciężka i stabilna konstrukcja zapewnia ekstremalną trwałość, bezpieczny transport, ciągłą, długotrwałą pracę i dokładne ważenie poprzez minimalizację wibracji na wadze. Kabina sterownicza jest częścią konstrukcji i umożliwia doskonały widok z miejsca instalacji oraz szybką instalację, ponieważ wszystkie przewody są wstępnie okablowane w szafie.
GOTOWY DO TRANSPORTU KONTENEROWEGO
Obawiasz się o koszty transportu? Nigdzie nie jest za daleko lub za drogo, aby dostarczyć lub kupić odpowiedni węzeł betoniarski, ponieważ nasz kompaktowy model MB-C100 mieści się w standardowych kontenerach 40 calowych morskich.
DUŻA POJEMNOŚĆ SKŁADOWANIA KRUSZYWA
Kompaktowy węzeł betoniarski MB-C100 wyposażony jest w oddzielne zasobniki o dużej pojemności składowania kruszyw. W standardzie oferowane są zasobniki o pojemności 4x25 m3, ale możliwe są również inne warianty. Komory na kruszywo mają 2 lub 4 niezależnie sterowane pneumatyczne zasuwy wyładowcze.
SZYBKI MONTAŻ
Kompaktowy węzeł betoniarski MB-C100 został zaprojektowany tak, aby zminimalizować ilość pracy na placu budowy podczas instalacji. Jest składany i testowany w zakładzie produkcyjnym. W zależności od wyposażenia, kompaktowy węzeł betoniarski MB-C100 może być zainstalowany w ciągu 6-7 dni.
SKŁADANY PODAJNIK TAŚMOWY DO PODAWANIA KRUSZYWA
Dzięki krótkiej taśmie przenoszącej kruszywo czas przenoszenia kruszywa jest krótszy, a składana konstrukcja umożliwia szybki i łatwy montaż oraz kompaktowy transport.
MIESZALNIK DWUWAŁOWY O POJEMNOŚCI 2,25 M³
Osiągnięcie pożądanej jednorodności i urabialności nowoczesnych mieszanek betonowych w możliwie najkrótszym czasie jest często najbardziej krytycznym etapem produkcji betonu, dlatego też niezbędne są niezawodne, wysokiej jakości mieszalnik.

MB-C100 Galeria