MB-C120

MB-C120: WYSOKA POJEMNOŚĆ I WYDAJNOŚĆ

Model MB-C120 jest najlepszym wyborem do masowej produkcji betonu na każdym placu budowy. Łącząc trwałość, wydajność i pojemność zasobnika kruszywa stacjonarnych węzłów betoniarskich z elastycznością kompaktowej konstrukcji. Jest niezrównanym rozwiązaniem dla każdego profesjonalisty poszukującego możliwości produkcji dużych ilości betonu na tymczasowych, ciasnych placach budowy. Instalacja wymaga minimalnych fundamentów i przestrzeni, co obniża koszty operacyjne oraz wprowadza mobilność i elastyczność na nowy poziom.
MB-C120 jest idealnym rozwiązaniem dla ciasnych miejsc pracy. W pełni ocynkowane modułowa konstrukcja umożliwia łatwy transport w kontenerach 40 calowych i doskonałą ochronę przed rdzą dla długiej żywotności.

meka_8289_big (1)

MB-C120 NAJWAŻNIEJSZE INFORMACJE

OCYNKOWANA OGNIOWO, SZTYWNA I WYTRZYMAŁA KONSTRUKCJA
Całkowicie ocynkowana, ciężka i stabilna konstrukcja główna zapewnia ekstremalną trwałość, bezpieczny transport, ciągłą, długotrwałą pracę i dokładne ważenie poprzez minimalizację wibracji na wadze. Kabina sterownicza jest częścią konstrukcji i umożliwia doskonały widok oraz szybką instalację, ponieważ wszystkie przewody są wstępnie okablowane w szafie.
TRANSPORT KONTENEROWY GOTOWY
Obawiasz się o koszty transportu? Nigdzie nie jest za daleko lub za drogo, aby dostarczyć lub kupić odpowiedni węzeł betoniarski, ponieważ nasz kompaktowy model MB-C120 mieści się w standardowych kontenerach 40 calowych morskich.
DUŻA POJEMNOŚĆ SKŁADOWANIA KRUSZYWA
Kompaktowy węzeł betoniarski MB-C120 wyposażony jest w oddzielne zasobniki o dużej pojemności składowania kruszyw. W standardzie oferowane są zasobniki o pojemności 4x25 m3, ale możliwe są również inne warianty. Komory na kruszywo mają 2 lub 4 niezależnie sterowane pneumatyczne zasuwy wyładowcze.
SZYBKI MONTAŻ
Kompaktowy węzeł betoniarski MB-C120 został zaprojektowany tak, aby zminimalizować ilość pracy na placu budowy podczas instalacji, jest składany i testowany w zakładzie produkcyjnym. W zależności od wyposażenia, betoniarnia kompaktowa MB-C100 może być zainstalowana w ciągu 6-7 dni.
SKŁADANY PODAJNIK TAŚMOWY DO PODAWANIA KRUSZYWA
Dzięki krótkiej taśmie przenoszącej kruszywo czas przenoszenia kruszywa jest krótszy, a składana konstrukcja umożliwia szybki i łatwy montaż oraz kompaktowy transport.
MIESZALNIK DWUWAŁOWY O POJEMNOŚCI 3,0 M³
Osiągnięcie pożądanej jednorodności i urabialności nowoczesnych mieszanek betonowych w możliwie najkrótszym czasie jest często najbardziej krytycznym etapem produkcji betonu, dlatego też niezbędne są niezawodne, wysokiej jakości mieszalniki.

MB-C120 Galeria