MB-C60

MB-C60: KOMPAKTOWY I SOLIDNY

Model MB-C60 jest najlepszym wyborem do produkcji betonu na każdym placu budowy. Łącząc trwałość stacjonarnych węzłów betoniarskich z elastycznością kompaktowej konstrukcji stanowi niezrównane rozwiązanie dla każdego profesjonalisty. Instalacja wymaga minimalnych fundamentów lub nie wymaga ich wcale, co obniża koszty operacyjne i przenosi mobilność na nowy poziom.

rigid-robust-unique-design-c60

MB-C60 NAJWAŻNIEJSZE INFORMACJE

SZTYWNA I WYTRZYMAŁA KONSTRUKCJA
Ciężka i stabilna konstrukcja główna umożliwia ekstremalną wytrzymałość, bezpieczny transport, ciągłą, długotrwałą pracę i dokładne ważenie dzięki minimalizacji drgań wagi.
ŁATWOŚĆ DOSTĘPU I OBSŁUGI
MB-C60 jest wyposażony w najszersze możliwe platformy i jest jednym z najłatwiejszych w obsłudze urządzeń MEKA. Szerokie platformy umożliwiają łatwy i bezpieczny dostęp do głównych części mieszalnika i zbiorników wagowych. Zawiera górną platformę do serwisowania wagi oraz platformę do obsługi silnika i przekładni skipu.
WYSOKA MOBILNOŚĆ/ŁATWY TRANSPORT
MB-C60 został zaprojektowany tak, aby zmieścić się w dwóch standardowych ciężarówkach lub dwóch kontenerach 40 calowym z otwartym dachem, z jednym zestawem dla silosu cementu składającym się z przenośnika ślimakowego, filtra i akcesoriów silosowych. Główna konstrukcja składa się z jednej części i skraca czas instalacji wielu urządzeń.
SZYBKI MONTAŻ
Kompaktowy węzeł betoniarski MB-C60 został zaprojektowany tak, aby zminimalizować ilość pracy na budowie podczas instalacji. Jest składany i testowany w zakładzie produkcyjnym. W zależności od wyposażenia, kompaktowy węzeł betoniarski MB-C60 może być zainstalowany w ciągu 2-3 dni.
PERFEKCYJNA AUTOMATYKA DLA WYSOKIEJ WYDAJNOŚCI
System automatyzacji MEKA z połączeniem danych Ethernet jest kluczowym elementem w szybkiej i wysokiej jakości produkcji betonu. MEKA od ponad 15 lat rozwija swój własny dział oprogramowania. Ponad 1500 betoniarni działających na całym świecie dostarcza ogromnych informacji zwrotnych na temat ulepszeń. To duże doświadczenie zostało niedawno przekształcone w prostą, kompleksową i niezwykle czułą strukturę elektromechaniczną - system automatyzacji MECAS.
1,0 m³ - MIESZALNIK JEDNOWAŁOWY, DWUWAŁOWY, PLANETARNY
Osiągnięcie pożądanej jednorodności i urabialności nowoczesnych mieszanek betonowych, w możliwie najkrótszym czasie, jest często najbardziej krytyczną fazą produkcji betonu, dlatego potrzeba niezawodnych, wysokiej jakości urządzeń mieszających jest niezbędna. Z drugiej strony, jest to jedyny kompaktowy model, który umożliwia zainstalowanie na życzenie 3 różnych typów mieszalników, aby sprostać wymaganiom wszystkich zastosowań i oczekiwaniom użytkownika końcowego.

MB-C60 Galeria