MB-120/135BM

MB-120/135BM

B-120/135BM: PROFESJONALNE ROZWIĄZANIE DLA DUŻYCH PRODUKCJI

Model MB-120/135BM jest najlepszym wyborem do dużych produkcji betonu na tymczasowych budowach. Łącząc trwałość i pojemność zasobnika na kruszywo stacjonarnych węzłów betoniarskich z elastycznością mobilnej konstrukcji stanowi niezastąpione rozwiązanie dla każdego profesjonalisty. Instalacja wymaga minimalnych fundamentów, co zmniejsza koszty operacyjne i przenosi mobilność na nowy poziom.

mb100m-2

MB-120/135BM Najważniejsze informacje

SZTYWNE I WYTRZYMAŁE PODWOZIE
Ciężka i stabilna rama główna umożliwia ekstremalną trwałość, bezpieczny transport, ciągłą, długotrwałą pracę i czułe ważenie poprzez minimalizację wibracji do wagi.
UNIKALNA KONSTRUKCJA POJEDYNCZEJ ZABUDOWY
Wszystkie urządzenia niezbędne do pracy betoniarni są zainstalowane na podwoziu głównym i są na nim transportowane. Zbiornik buforowy wody, pompa wody, zbiornik dodatków i pompy dodatków wraz z kompresorem powietrza są wstępnie zainstalowane na podwoziu głównym. Wszystkie urządzenia są wstępnie okablowane i przetestowane.

MB-120/135BM Mobilne węzły betoniarskie

POJEMNIK NA KRUSZYWO O DUŻEJ POJEMNOŚCI
Zbiornik kruszywa w modelach MB-120BM i MB-135BM jest zaprojektowany jako oddzielne mobilne podwozie dwuosiowe, które jest identyczne ze stacjonarnymi zbiornikami kruszywa, ale umożliwia łatwy transport i montaż. Większe mieszarki wymagają większych pojemności magazynowania kruszywa, aby mogły pracować z maksymalnym potencjałem.
WYSOKA MOBILNOŚĆ
Mobilne betoniarnie MEKA są dostarczane w stanie wstępnie okablowanym z zainstalowanym maksymalnym wyposażeniem, aby zapewnić szybką instalację na miejscu. Zazwyczaj standardowy mobilny węzeł betoniarski może być zainstalowany w ciągu 1-2 dni.
SZYBKI MONTAŻ
Mobilne betoniarnie MEKA są dostarczane w stanie wstępnie okablowanym z zainstalowanym maksymalnym wyposażeniem, aby zapewnić szybką instalację na miejscu. Zazwyczaj standardowy mobilny węzeł betoniarski może być zainstalowany w ciągu 1-2 dni.
MINIMALNY WYMAGANY FUNDAMENT
Ze względu na mobilność konstrukcji nasze mobilne betoniarnie nie wymagają fundamentów lub wymagają ich minimalnej ilości, aby zminimalizować koszty eksploatacji na tymczasowych budowach (mogą być ustawione na płytach drogowych)
3,0 lub 3,5 m³ MIESZALNIK DWUWAŁOWY
Osiągnięcie pożądanej jednorodności i urabialności nowoczesnych mieszanek betonowych w możliwie najkrótszym czasie jest często najbardziej krytycznym etapem produkcji betonu, dlatego też niezbędne jest zastosowanie niezawodnych, wysokiej jakości urządzeń mieszających. Będąc prawie całkowicie identycznym MB-120BM wyposażony jest odpowiednio w mieszalnik o pojemności 3,0 m3 i MB-135BM wyposażony jest w mieszalnik dwuwałowy o pojemności 3,5 m3.

MB-120/135BM Galeria