MB-100W/WS

MB-100W/WS

MB-100W/WS: KONFIGUROWALNA DUŻA WYDAJNOŚĆ

Modele MB-100W i MB-100WS, które są zaprojektowane odpowiednio z taśmą transportującą kruszywo lub wyciągarką ze skipem, zostały zaprojektowane dla maksymalnej wydajności, elastyczności, wydajności i niezawodności do produkcji wszystkich typów wysokiej jakości betonów w produkcji masowej. Szeroki zakres kompatybilnych mieszalników sprawia, że instalacje te są wysoce konfigurowalne dla wszelkich specyficznych potrzeb.

rigid-robust-unique-design-mb-100w

MB-100W/WS NAJWAŻNIEJSZE INFORMACJE

SZTYWNE I WYTRZYMAŁE RAMY
Ciężka i stabilna rama główna zapewnia ekstremalną żywotność, bezpieczny transport, ciągłą, długotrwałą pracę i czułe ważenie poprzez minimalizację wibracji do wagi.
SZEROKA GAMA KOMPATYBILNYCH MIESZALNIKÓW
Te modele są jedynymi w programie stacjonarnych węzłów betoniarskich, które można skonfigurować ze wszystkimi 3 typami mieszalników MEKA. Rama główna może być przystosowane do mieszalników jednowałowych, dwuwałowych i planetarnych. Pozwala to na szeroki zakres produkcji i zastosowań.
OPCJA DLA WBUDOWANEJ KABINY STEROWNICZEJ
Kabina sterownicza w węzłach betoniarskich MB-100W/WS może być umieszczona na głównej ramie wsporczej, co pozwala na lepszą kontrolę miejsca rozładunku betonu, stanu taśmy lub położenia skipu oraz stanu zasobnika kruszywa.
KONSTRUKCJA WAGI Z WIELOMA CZUJNIKAMI TENSOMETRYCZNYMI
Wagi cementu i wody są wyposażone odpowiednio w 3 i 2 czujniki wagowe, aby zoptymalizować rozkład obciążenia i zmaksymalizować dokładność. Z drugiej strony, przeguby cardana umożliwiają swobodny ruch i zapobiegają uszkodzeniom czujników i innych połączeń.
ŁATWOŚĆ DOSTĘPU I OBSŁUGI
Szerokie platformy umożliwiają łatwy i bezpieczny dostęp do głównych części mieszarki i zbiorników wagowych. Zawiera górną platformę do obsługi wag.
2,0 m³ MIESZALNIKI JEDNOWAŁOWE, 2,25 m³ DWUWAŁOWE i 2,0 m³ PLANETARNE
Osiągnięcie pożądanej jednorodności i urabialności nowoczesnych mieszanek betonowych w możliwie najkrótszym czasie jest często najbardziej krytycznym etapem produkcji betonu, dlatego też niezbędne są niezawodne i wysokiej jakości urządzenia mieszające.

MB-100W/WS Galeria