MB-135W

MB-135W

MB-135W: ELASTYCZNY I WYDAJNY

Model MB-135W został zaprojektowany dla maksymalnej wydajności, elastyczności, efektywności i niezawodności do produkcji wszystkich typów wysokiej jakości betonów w produkcji masowej. Wydajny mieszalnik dwuwałowy o pojemności 3,33 m³ oferuje szeroki zakres zastosowań betonu, takich jak RCC, nawierzchnie drogowe i inne. Szeroka gama opcji sprawia, że urządzenia te są w pełni konfigurowalne do wszelkich specyficznych potrzeb.

rigid-robust-unique-design-mb-135w

MB-135W NAJWAŻNIEJSZE INFORMACJE

SZTYWNA I WYTRZYMAŁA RAMA
Ciężka i stabilna rama główna zapewnia ekstremalną żywotność, bezpieczny transport, ciągłą, długotrwałą pracę i czułe ważenie poprzez minimalizację wibracji do wag.
WYSOKA WYDAJNOŚĆ
Mieszalnik o pojemności 3,33 m³ z oczekującym koszem zasypowym na kruszywo zapewnia wyjątkową wydajność 136-153 m³/h przy doskonałym stosunku ceny do wydajności i charakterystyki pracy.
BETON RCC GOTOWY
Mieszalnik dwuwałowy o pojemności 3,33 m³ umożliwia mieszanie kruszyw do 120 mm, co sprawia, że doskonale nadaje się do produkcji betonu RCC.
ŁATWOŚĆ DOSTĘPU I OBSŁUGI
Szerokie platformy umożliwiają łatwy i bezpieczny dostęp do głównych części mieszarki i zbiorników wagowych. Zawiera górną platformę do obsługi wag.
WYSOCE KONFIGUROWALNY
MB-135W jest jednym z najbardziej konfigurowalnych modeli w swoim segmencie. Podwójny wysyp, produkcja mokra i sucha, dodatkowe zbiorniki wagowe jak GGBS, mikro-krzemionka (sucha lub zawiesina), lód i wiele innych opcji są dostępne do zastosowania w każdym modelu węzła betoniarskiego MB-135W.
3,33 m³ MIESZARKA DWUWAŁOWA
Osiągnięcie pożądanej jednorodności i urabialności nowoczesnych mieszanek betonowych w możliwie najkrótszym czasie jest często najbardziej krytycznym etapem produkcji betonu, dlatego też niezbędne są niezawodne, wysokiej jakości urządzenia mieszające.

MB-135W Galeria