MB-200W

MB-200W

MB-200W: MAKSYMALNA POJEMNOŚĆ I WYDAJNOŚĆ

Model MB-200W, który jest największym w ofercie stacjonarnych węzłów betoniarskich MEKA z pojedynczym mieszalnikiem, został zaprojektowany z myślą o maksymalnej wydajności, elastyczności, efektywności i niezawodności do produkcji wszystkich rodzajów wysokiej jakości betonów w produkcji masowej. Wydajny mieszalnik dwuwałowy o pojemności 5,0 m³ oferuje szeroki zakres zastosowań betonu, takich jak RCC, nawierzchnie drogowe i inne. Szeroka gama opcji sprawia, że węzeł ten jest wysoce konfigurowalny dla wszelkich specyficznych potrzeb.

11

MB-200W NAJWAŻNIEJSZE CECHY

SZTYWNA I WYTRZYMAŁA RAMA
Ciężka i stabilna rama główna zapewniająca ekstremalną żywotność, bezpieczny transport, ciągłą, długotrwałą pracę i czułe ważenie poprzez minimalizację wibracji do wag.
WYSOCE KONFIGUROWALNY
Wysoka wydajność jest bardzo ważna przy produkcji masowej, ale musi być również elastyczna, aby sprostać wszelkim wymaganiom rynku. MB-200W jest jednym z najbardziej konfigurowalnych modeli w swoim segmencie. Podwójny wysyp, produkcja mokra i sucha, dodatkowe zbiorniki ważące jak GGBS, mikro-krzemionka (sucha lub zawiesina), lód i wiele innych opcji są dostępne do zastosowania w każdym betoniarni MB-200W.
WYSOKA ZDOLNOŚĆ
Mieszalnik o pojemności 5,0 m3 z oczekującym zasobnikiem na kruszywo zapewnia wyjątkową wydajność do 200 m3/h przy doskonałej charakterystyce pracy.
ŁATWOŚĆ DOSTĘPU I OBSŁUGI
Szerokie platformy umożliwiają łatwy i bezpieczny dostęp do głównych części mieszarki i zbiorników wagowych. Zawiera górną platformę do obsługi wag.
BETON RCC GOTOWY
Mieszalnik dwuwałowy o pojemności 5,0 m³ umożliwia mieszanie kruszyw do 120 mm, co sprawia, że doskonale nadaje się do produkcji betonu RCC.
5,0 m³ MIESZALNIK DWU-WAŁOWY
Osiągnięcie pożądanej jednorodności i urabialności nowoczesnych mieszanek betonowych w możliwie najkrótszym czasie jest często najbardziej krytycznym etapem produkcji betonu, dlatego też niezbędne są niezawodne, wysokiej jakości urządzenia mieszające.

MB-200W Galeria