MB-30WS

MB-30WS

MB-30WS: NISKI KOSZT I MAŁA POWIERZCHNIA ZABUDOWY

Model MB-30WS to stacjonarny węzeł o najmniejszej wydajności, który został zaprojektowany dla maksymalnej wydajności i niezawodności do produkcji wszystkich rodzajów wysokiej jakości betonów. Model ten jest szczególnie pożądany w zastosowaniach prefabrykatów i bloków z małymi formami w liniach produkcyjnych. MB-30WS mieści się w otwartych kontenerach 40 calowych i jest odpowiedni do transportu na duże odległości.

rigid-robust-unique-design-30ws

MB-30WS NAJWAŻNIEJSZE CECHY

SOLIDNA KONSTRUKCJA BEZ PRZEDNICH WSPORNIKÓW
Jednoczęściowa rama główna zapewnia doskonałą trwałość, łatwy transport, szybką instalację, ciągłą i długotrwałą pracę oraz dokładne ważenie dzięki zminimalizowaniu drgań wagi. Brak przedniego wspornika umożliwia szeroki kąt podjazdu betonomieszarek i łatwą instalację kubełków „latających” transportujących beton.
ŁATWOŚĆ DOSTĘPU I OBSŁUGI
MB-30WS jest wyposażony w szerokie platformy umożliwiające łatwy i bezpieczny dostęp do głównych części mieszarki i zbiorników wagowych. Zawiera górną platformę do obsługi wag oraz platformę do obsługi silnika skipowego/przekładni.
ŁATWA INSTALACJA
Betoniarnia MB-30WS została zaprojektowana w taki sposób, aby zminimalizować ilość pracy na placu budowy podczas instalacji i jest okablowana i przetestowana w zakładzie produkcyjnym. Składa się z dwóch głównych części, które występują w pojedynczych blokach: ramy głównej i zasobnika na kruszywo. Taka konstrukcja ułatwia montaż i skraca czas instalacji.
0,5 m³ MIESZALNIK JEDNO-WAŁOWY LUB PLANETARNY
Osiągnięcie pożądanej jednorodności i urabialności nowoczesnych mieszanek betonowych w możliwie najkrótszym czasie jest często najbardziej krytycznym etapem produkcji betonu, dlatego też niezbędne są niezawodne, wysokiej jakości urządzenia mieszające.

MB-30WS Galeria