MB-60WS

MB-60WS

MB-60WS: ELASTYCZNY I KONFIGUROWALNY

Modele MB-60W i MB-60WS, które są zaprojektowane z podajnikiem taśmowym podającym kruszywa do mieszarki lub ze skipem z wciągarką, są zaprojektowane dla maksymalnej elastyczności produkcji, wydajności i niezawodności do produkcji wszystkich rodzajów wysokiej jakości betonu. Szeroki zakres mieszalników sprawia, iż instalacje te są wysoce konfigurowalne dla wszelkich specyficznych potrzeb. Modele te są szczególnie mocno pożądane przy produkcji prefabrykatów i bloczków z małych i średnich form w liniach produkcyjnych.

high-mobility-mb60w

MB-60W/WS NAJWAŻNIEJSZE INFORMACJE

SZTYWNA I WYTRZYMAŁA RAMA
Ciężka i stabilna rama główna zapewnia ekstremalną żywotność, bezpieczny transport, ciągłą, długotrwałą pracę i czułe ważenie poprzez minimalizację wibracji na wagi.
SZEROKA GAMA KOMPATYBILNYCH MIESZALNIKÓW
Te modele są jedynymi w programie stacjonarnych węzłów betoniarskich, które można skonfigurować z wszystkimi 4 typami mieszalników MEKA. Rama główna może być przystosowane do mieszalników jednowałowych, dwuwałowych i planetarnych. Pozwala to na szeroką gamę różnych zastosowań.
DUŻA POJEMNOŚĆ KOMÓR KRUSZYWA
Betoniarnia MB-60W/WS wyposażona jest w oddzielne komory kruszyw o różnej pojemności. W standardzie oferowane są zasobniki o pojemności 3x20 m³, ale istnieje możliwość wykonania znacznie większej ilości wariantów. Pojemniki na kruszywo posiadają 2 lub 4 niezależnie sterowane pneumatyczne zasuwy wyładowcze na komorę i są podobne do tych zastosowanych w modelach mobilnych.
OPCJA DLA WBUDOWANEJ KABINY STEROWNICZEJ
Kabina sterownicza w betoniarniach MB-60W/WS może być umieszczona na ramie głównej, co pozwala na lepszą kontrolę miejsca wyładunku betonu, stanu taśmy lub położenia skipu oraz stanu zasobnika kruszywa.
ŁATWY TRANSPORT
Betoniarnie MB-60W/WS są zaprojektowane tak, aby mieściły się w standardowych samochodach ciężarowych lub kontenerach 40 calowych otwieranych od góry. Umożliwia to dostawy do odległych miejsc.
KONSTRUKCJA WAGI Z WIELOMA CZUJNIKAMI TENSOMETRYCZNYMI
Wagi cementu i wody są wyposażone odpowiednio w 2 i 3 czujniki wagowe, aby zoptymalizować rozkład obciążenia i zmaksymalizować dokładność. Z drugiej strony, przeguby cardana umożliwiają swobodny ruch i zapobiegają uszkodzeniom czujników i innych połączeń.
ŁATWOŚĆ DOSTĘPU I OBSŁUGI
Szerokie platformy umożliwiają łatwy i bezpieczny dostęp do głównych części mieszarki i zbiorników wagowych. Dodatkowo zawierają górną platformę do obsługi wag.
1,0 m³ MIESZALNIKI JEDNOWAŁOWE, DWUWAŁOWE, PLANETARNE
Osiągnięcie pożądanej jednorodności i urabialności nowoczesnych mieszanek betonowych, w możliwie najkrótszym czasie, jest często najbardziej krytyczną fazą produkcji betonu, dlatego potrzeba niezawodnych, wysokiej jakości urządzeń mieszających jest niezbędna. Z drugiej strony, jest to jedyny model stacjonarny, który pozwala na zainstalowanie 3 różnych typów mieszalników na życzenie klienta, aby sprostać wymaganiom wszystkich aplikacji i oczekiwaniom inwestorów.

MB-60W/WS Galeria