MB-K110

MB-K110

MB-K110: DUŻA POJEMNOŚĆ I WYDAJNOŚĆ

Model MB-110K został zaprojektowany dla maksymalnej wydajności, elastyczności, efektywności i niezawodności do produkcji wszystkich typów wysokiej jakości betonów w produkcji masowej. W pełni ocynkowane modułowe podwozie główne umożliwia łatwy transport w kontenerach 40 calowych i doskonałą ochronę przed rdzą dla długiej żywotności.

rigid-robust-unique-design-k110

MB-K110 NAJWAŻNIEJSZE INFORMACJE

OCYNKOWANE OGNIOWO SZTYWNE I WYTRZYMAŁE RAMY
Całkowicie ocynkowana, ciężka i stabilna rama główna zapewnia ekstremalną żywotność, bezpieczny transport, ciągłą, długotrwałą pracę i czułe ważenie poprzez minimalizację wibracji na wadze. Kabina sterownicza jest częścią konstrukcji wsporczej i umożliwia doskonały widok z miejsca instalacji oraz szybką instalację, ponieważ wszystkie przewody są wstępnie okablowane w szafie.
GOTOWY DO TRANSPORTU KONTENEROWEGO
Obawiasz się o koszty transportu? Nigdzie nie jest za daleko lub za drogo, aby dostarczyć lub kupić odpowiednią betoniarnię, ponieważ nasz MB-110K mieści się w standardowych kontenerach 40 calowych morskich.
DUŻA POJEMNOŚĆ SKŁADOWANIA KRUSZYWA
Betoniarnia MB-K110 wyposażona jest w oddzielne zasobniki o dużej pojemności składowania kruszyw. W standardzie oferowane są zasobniki o pojemności 4x25 m3, ale istnieje możliwość wyboru większej ilości wariantów. Komory na kruszywo posiadają 2 lub 4 niezależnie sterowane pneumatyczne zasuwy rozładunkowe na komorę.
ŁATWOŚĆ DOSTĘPU I OBSŁUGI
Szerokie platformy umożliwiają łatwy i bezpieczny dostęp do głównych części mieszarki i zbiorników wagowych. Zawiera górną platformę do obsługi wag.
PROJEKT MODUŁOWY
Modułowa konstrukcja ułatwia transport i instalację.
MIESZALNIK DWUWAŁOWY O POJEMNOŚCI 2,25 M³
Osiągnięcie pożądanej jednorodności i urabialności nowoczesnych mieszanek betonowych w możliwie najkrótszym czasie jest często najbardziej krytycznym etapem produkcji betonu, dlatego też niezbędne są niezawodne, wysokiej jakości urządzenia mieszające.

MB-K110 Galeria