MB-K140

MB-K140

MB-K140: WYSOKA POJEMNOŚĆ I WYDAJNOŚĆ

Model MB-K140 jest najlepszym wyborem do dużej produkcji betonu na każdym placu budowy. Łącząc trwałość, wydajność i możliwość magazynowania kruszywa stacjonarnych węzłów betoniarskich z elastycznością kompaktowej konstrukcji jest niezrównanym rozwiązaniem dla każdego profesjonalisty poszukującego możliwości produkcji dużych ilości betonu w krótkim czasie. Instalacja wymaga minimalnych lub żadnych fundamentów, co zmniejsza koszty operacyjne i przenosi mobilność na nowy poziom. Na życzenie klienta, dla ciasnych miejsc budowy, dostępny jest model MB-K140 bez zbiornika na kruszywo. W pełni ocynkowana modułowa rama główna umożliwia łatwy transport w kontenerach 40 calowych i doskonałą ochronę przed rdzą dla długiej żywotności.

rigid-robust-unique-design-k110

MB-K140 NAJWAŻNIEJSZE INFORMACJE

OCYNKOWANA OGNIOWO, SZTYWNA I WYTRZYMAŁA RAMA
Całkowicie ocynkowana, ciężka i stabilna rama główna zapewnia ekstremalną żywotność, bezpieczny transport, ciągłą, długotrwałą pracę i czułe ważenie poprzez minimalizację wibracji na wadze. Kabina sterownicza jest częścią konstrukcji wsporczej i umożliwia doskonały widok z miejsca instalacji oraz szybką instalację, ponieważ wszystkie przewody są wstępnie okablowane w szafie.
KONTENER GOTOWY DO TRANSPORTU
Obawiasz się o koszty transportu? Nigdzie nie jest za daleko lub za drogo, aby dostarczyć lub kupić odpowiednią betoniarnię, ponieważ nasz MB-140K mieści się w standardowych kontenerach 40 calowych morskich.
WYSOKA MOBILNOŚĆ/ŁATWY TRANSPORT
MB-140K został zaprojektowany tak, aby zmieścić się na standardową naczepę lub kontener 40 calowy otwierany od góry z jednym zestawem do silosu cementu składającym się z podajnika ślimakowego, filtra i akcesoriów do silosu. Główna rama składa się z jednej części i skraca czas instalacji wielu urządzeń.
SZYBKI MONTAŻ
Kompaktowy węzeł betoniarski MB-K140 został zaprojektowany tak, aby zminimalizować ilość pracy na budowie podczas instalacji, jest pionowany i testowany w zakładzie produkcyjnym. W zależności od wyposażenia, betoniarnia kompaktowa MB-K140 może być zainstalowana w ciągu 6-7 dni.
SKŁADANY PODAJNIK TAŚMOWY DO PODAWANIA KRUSZYWA
Dzięki krótkiej taśmie przenoszącej kruszywo czas przenoszenia kruszywa jest krótszy, a składana konstrukcja umożliwia szybki i łatwy montaż oraz kompaktowy transport.
MIESZALNIK DWUWAŁOWY O POJEMNOŚCI 3,33 M³
Osiągnięcie pożądanej jednorodności i urabialności nowoczesnych mieszanek betonowych w możliwie najkrótszym czasie jest często najbardziej krytycznym etapem produkcji betonu, dlatego też niezbędne są niezawodne, wysokiej jakości urządzenia mieszające.

MB-K140 Galeria