MB-C30

MB-C30: SZYBKI I KOMPAKTOWY

Model MB-C30 jest najlepszym wyborem do produkcji betonu na małych i ciasnych placach budowy. Łącząc zalety szybkiej instalacji z małą powierzchnią i minimalnym fundamentowaniem. MB-C30 to najlepszy wybór dla mniejszych firm budowlanych.
Instalacja wymaga minimalnych fundamentów lub nie wymaga ich wcale, co obniża koszty operacyjne i przenosi mobilność na nowy poziom.

rigid-robust-unique-design-k30

NAJWAŻNIEJSZE CECHY MB-C30

JEDNOCZĘŚCIOWA KOMPAKTOWA OBUDOWA
Składana rama główna zapewnia doskonałą trwałość, łatwy transport, szybki montaż, ciągłą, długotrwałą pracę i dokładne ważenie dzięki minimalizacji drgań wagi.
ŁATWOŚĆ DOSTĘPU I OBSŁUGI
MB-C30 jest wyposażona w szerokie platformy umożliwiające łatwy i bezpieczny dostęp do głównych części mieszarki i zbiorników wagowych. Zawiera górną platformę do obsługi wagi oraz platformę do obsługi silnika i przekładni skipu.
WYSOKA MOBILNOŚĆ/ŁATWY TRANSPORT
MB-C30 został zaprojektowany tak, aby zmieścić się w jednej standardowej ciężarówce lub 40 calowym otwartym kontenerze z jednym zestawem do silosu cementu składającym się z przenośnika ślimakowego, filtra i akcesoriów do silosu. Główna konstrukcja składa się z jednej części i skraca czas instalacji wielu urządzeń.
SZYBKI MONTAŻ
Kompaktowy węzeł betoniarski MB-C30 został zaprojektowany tak, aby zminimalizować ilość pracy podczas montażu. Jest składany i testowany w zakładzie produkcyjnym. W zależności od wyposażenia, kompaktowy węzeł betoniarski MB-C30 może być zainstalowany w ciągu 1 dnia.
PERFEKCYJNA AUTOMATYKA DLA WYSOKIEJ WYDAJNOŚCI
System automatyzacji MEKA z połączeniem danych Ethernet jest kluczowym elementem w szybkiej i wysokiej jakości produkcji betonu. MEKA od ponad 15 lat rozwija swój własny dział oprogramowania. Ponad 1500 betoniarni działających na całym świecie dostarcza ogromnych informacji zwrotnych na temat ulepszeń. To duże doświadczenie zostało niedawno przekształcone w prostą, kompleksową i niezwykle czułą strukturę elektromechaniczną - system automatyzacji MECAS.
0,5 m³ MIESZALNIK JEDNOWAŁOWY
Osiągnięcie pożądanej jednorodności i urabialności nowoczesnych mieszanek betonowych w możliwie najkrótszym czasie jest często najbardziej krytycznym etapem produkcji betonu, dlatego niezbędna jest niezawodna, wysokiej jakości mieszarka.

MB-C30 Galeria