O firmie

O firmie

meka-30-years

MEKA, założona w 1987 roku jest wiodącym producentem wytwórni betonu oraz urządzeń do kruszenia i przesiewania.

Będąc jednym z największych światowych producentów oferujemy kompletny zakres usług, takich jak: identyfikacja potrzeb klienta, planowanie, projektowanie, produkcja, kontrola jakości, montaż, szkolenie obsługi i przekazanie do eksploatacji oraz serwis.

MEKA jest postrzegana przez klientów, jako stabilny i niezawodny partner. Opierając się na perfekcji wykonania oferuje klientom produkty i usługi, odpowiadające w pełni ich potrzebom (udzielanie kompletnych informacji przed sprzedażą, rozpoznanie potrzeb klientów, doskonały serwis).
Wytwarzamy kruszarki szczękowe, udarowe oraz stożkowe na mobilnych platformach wraz z zasobnikami, urządzenia do sortowania i płukania. Dostarczamy kompleksowe rozwiązania w zależności od typu i rodzaju kruszonego materiału oraz wymaganej wydajności.

W naszej ofercie dostępne są stacjonarne, mobilne i kompaktowe wytwórnie typu kontenerowego przeznaczone do produkcji betonu towarowego oraz dla prefabrykacji. Jesteśmy gotowi zaproponować unikalne rozwiązania zgodnie z potrzebami klienta.

Profesjonaliści doceniają urządzenia MEKA, firmy, która jest jedną z najbardziej znaczących na rynku o zdolności do produkcji 300 wytwórni rocznie. Zatrudniamy 55 inżynierów i 360 osób na produkcji w naszych czterech nowoczesnych fabrykach. Ich łączna powierzchnia to 75 000 m2 (Ostin/Ankara – 1 500 m2, Temelli 1/Ankara – 18 000 m2, Temelli 2/Ankara – 23 500 m2, Eskisehir – 32 000 m2).

Dostarczamy nasze instalacje do kluczowych przedsiębiorstw w ponad 65 krajach świata. Klienci, którzy wybrali MEKA, oczekiwali niestandardowych i opłacalnych rozwiązań w wielu różnych skomplikowanych przedsięwzięciach budowlanych na całym świecie.
Firma MEKA przez ostatnie 34 lata zdobyła ogromną wiedzę i niezbędne doświadczenie, dlatego wszystkie produkowane urządzenia są dopracowane w każdym szczególe.

Zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami z Polski.

what-we-offer-1-1